TrueTech Yazılım - Kurumsal Mail

İşletmenize Özel Yüksek Kotalı Kurumsal E-Posta

Fiyat-Performans olarak ihtiyacınıza en uygun paketi seçmek için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yüksek Kotalı Profesyonel Kurumsal E-posta Paketleri

Outlook, Thunderbird gibi e-posta istemcileri ile %100 uyumlu, yasal mevzuata uygun, Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırılan kurumsal e-posta hizmetine, kullandığınız e-posta hesap başına ödeme yaparak en uygun fiyatlarla sahip olun.

Promail Kurumsal E-posta ile Tüm Verileriniz Türkiye'de

Promail Kurumsal E-posta hizmeti ile hiç bir veriniz Türkiye dışına çıkmaz. Türkiye lokasyonlı sunucularımızda güvenle saklanır. Böylece iletileriniz, yazışma geçmişiniz ve paylaşılan dosyalarınız tamamen 1 Temmuz 2020 tarihli KVKK ve Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tebliği çerçevesinde barındırılır.

Promail Kurumsal E-posta Hizmetini Güvenle Kullanın

KVKK ve Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tebliği'ne uyumu nedeniyle 1 Temmuz 2020 tarihli yasa ile belirlenen kişisel, kurumsal ve hassas bilgi niteliğinde verileri sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanabilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. Ek olarak tüm belediyeler, vergi daireleri, daire başkanlıkları gibi tüm kamu kuruluşlarıyla güvenle yazışabilirsiniz. Promail Kurumsal E-Posta ile Kamu kurumları ile yazışabilir, Banka ve Finans kurumlarının gönderdiği hesap özeti ve finansal işlem dökümlerini kabul edebilir, Kişisel veri niteliğindeki dosyalarınızı barındırabilirsiniz

Diğer Özellikler

Spam'a Veda Edin

SpamExpert ile güçlendirilmiş ProMail Hizmeti ile asla spam mail gelmez, Gönderdiğiniz iletiler ise asla spam klasörüne düşmez.

Takım Çalışma Alanı

Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi Takım Çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz.

Aygıt Senkronizasyonu

ProMail eşsiz bir şekilde Windows, Mac, Android veya iOS mobil cihazlarınız, tabletleriniz ve masaüstü uygulamalarınızla çalışır.

Takvimleri ve fazlasını paylaşın

Kullanıcılar rehberlerini, takvimlerini, görevlerini ve notlarını kolayca paylaşabilir veya eşleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Webmail

E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına hem mobil cihazınızdan hem de tarayıcınızdan erişebilirsiniz. ProMail tamamen sezgiseldir ve kullanımı kolaydır.

Görevler ve Notlar

Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin.