TrueTech

Özel Yazılım

Çözümlerimiz

  Fiyat Teklifi Alın

  Referanslarımız

  Firmalara Özel Yazılım
  Çözümlerimiz.

  Kullanıcıların gözle görülür bir şekilde fark edemediği ancak arka planda ilgili sistemin beyni konumundaki alan, web yazılımdır. Bu nedenle web yazılımın tanımını yaparken web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden yazılımsal bütün içeriklere ‘web yazılım’ başlığı altında toplayabiliriz.
  Web yazılımın içerisine; özel yazılımlı web siteleride de girer firmanıza özel oluşturulan CRM yazılımları da girer.

  Pek çok firma iş süreçlerinde ortaya çıkan ihtiyaçlarını karşılamak için paket yazılımlar kullanmaktadır. Ancak bazı durumlarda paket olarak sunulan yazılımlar firmaların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamaktadır. Bazı durumlarda ise paket yazılım çözümleri ihtiyaçları olmayan hizmetleri barındırdığı için maliyetleri gereksiz artmaktadır. Paket yazılım çözümlerinin dezavantajları ortadan kaldırmanın en etkili yolu firmalara özel yazılım hizmetinin sunulmasıdır. Özel yazılım hizmeti ile tamamen sizin firmanızın iş süreçlerinde ortaya çıkan zorlukları kolaylıkla aşmanızı sağlayacak yazılımlar hazırlanabilir.

  Özel yazılımlar sayesinde yeni ortaya çıkan gereksinimlerinize de yönelik güncellemeler ve geliştirmeler hızlıca yapılabilmektedir.

  Web Yazılım

  TrueTech yazılım olarak öncelikle sizin isteklerinizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Ardından bu analizler doğrultusunda tamamen size özel yazılım çözümlerimizi sizinle koordinasyon içerisinde hazırlıyoruz.

  İnovatif ekibimizle ilerleyen yıllarda ihtiyaç duyacağınız güncelleme ve geliştirmeleri de kolaylıkla yapabilmekteyiz. Siz de firmanız için özel bir yazılım tercih ediyorsanız bu konuda taleplerinizi değerlendirip çözüm tekliflerimizi sunmak isteriz.

  Bize istediğiniz zaman istekte bulunabilirsiniz

  İşinizi Yönetmek İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

  Neler Yaptık ?