Performans Garantili

Seo Optimizasyonu

Hizmeti

  Fiyat Teklifi Alın

  Referanslarımız

  Web Siteniz Görünür
  Olsun

  Seo, kısaca anlatmak gerekirse web sitenize gelen en büyük arama trafiğidir. Çoğu web sitesinin trafiğinin nereden geldiğini anlatan bir döküm.

  Kullandığımız Araçlar

  Arama Motorları Nasıl
  Çalışır

  Arama motorları dijital çağın kütüphaneleri gibidir. Arama motorunda bir arama yaptığınızda, dizindeki tüm sayfaları tarar bakar ve size en alakalı sonuçları vermeye çalışır. Bu işlemi yapmak için algoritma adı verilen bir bilgisayar programı kullanılır. Google ın algoritmalarının henüz tam olarak çalıştığı kimse tarafından bilinmiyor ancak Google’dan gelen bazı ipuçları var.

  Web aramaları için Google bir çoğumuzun kullandığı arama motorudur. Bunun sebebi, bugüne kadarki en güvenilir ve en iyi sonuçları veren algoritmaya sahip olmasıdır.

  Seo 'nun Faydaları?

  Seo, dijital pazarlamanın en temek parçalarından biridir, sebebi insanlar genellikle almak istedikleri bilgi, hizmet, ürünler için her yıl trilyonlarca arama yapar. Bu aramalar genellikle markalar için birincil trafik kaynağıdır ve diğer pazarlama kanallarını tamamlar. Daha fazla trafik, görünürlük ve arama sonuçlarında sektördeki rakiplerinizden daha fazla üst sıralarda yer almak, kArlılığınız için önemli bir etkiye sahiptir.

  Bunun yanı sıra, arama sonuçlarındaki zengin sonuçlar (Rich Snippet) gibi özellikler sayesinde görünürlüğü artırabileceğini ve kullanıcılara doğrudan sonuçlarda şirketiniz hakkında daha fazla bilgi sağlayabileceğinizi unutmayın.

  Seo Neden Önemlidir

  Görselde göründüğü gibi, web’deki trafiğin %60’dan fazlası Google,Bing,Yahoo,Yandex ve Youtube gibi arama motorlarından geldiğini görebilirsiniz. Kısaca arama motorları sosyal medyadan 10 kat daha fazla trafik sağlar.

  Seo’nun önemini bir örnekle açıklayalım; Diyelim ki bir parti tedarik şirketi işletiyorsunuz.
  Google Anahtar Kelime Planlayıcıya Göre , 110.000 kişi ayda “parti malzemeleri” kelimesini arıyor.Google’daki ilk sırada yer alan web sitesinin tüm tıklamaların ortalama %20’sini aldığını düşünürsek, ilk sırada yer alan web sitenize her ay 22.000 ziyaretçi gelir. Peki bu ziyaretçilerin değeri ne kadar? Bu arama ifadesi için reklam veren firma, tıklama başına yaklaşık 1 TL ödüyor. Bu, 22.000 ziyaretçinin web arama trafiğinin ayda yaklaşık 22.000 TL değerinde olduğu anlamına geliyor.

  Bize istediğiniz zaman istekte bulunabilirsiniz

  İşinizi Yönetmek İçin İhtiyacınız Olan Her Şey