Sanal POS ile İşinizi

Büyütün!

  Fiyat Teklifi Alın

  Referanslarımız

  Güvenli ve Hızlı Satış

  Yapay zeka teknolojisi ve geliştirdiğimiz filtre yazılımı ile ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde alarak satışlarınızı arttırın.

  Düzenli Periyotlarda Ödeme Alma

  Abonelik yöntemi ile kart saklama özelliği sayesinde düzenli periyotlarla ödemenizi alın.

  Taksitli Satış İmkanı

  Sipay Sanal POS ile tüm banka kartlarına 18 aya varan taksit imkanları ile hemen satış yapmaya başlayın.

  Ertesi Gün Ödeme Alma

  Sipay’in sizi ve işinizi düşünen çözüm odaklı hizmet anlayışı ile ödemelerinizi ertesi gün alın.

  En Uygun Komisyon Oranı

  Sipay Sanal POS’un en uygun komisyon oranları ile karınızı arttırın ve işinizi büyütün.

  TrueTech İle İşinizi Büyütün!

  Son yıllarda teknolojinin ve e-ticaret sektörünün hızla büyümesi, işletmelerin geleneksel işlemlerden yeni dijital işlemlere yoğunlaşmasında büyük rol oynuyor.

  Günden güne birçok işletme gelenekselden uzaklaşmaya çalışarak Sanal POS aracılığı ile dijital tüketici davranışlarına uyum sağlamaya çalışıyor. Müşteri deneyimini iyileştirmek için de güzel bir adım olan Sanal POS, dijital işletmeler ve özellikle e-ticarete yeni başlayanlar için oldukça önemlidir.

  Dijital bir ödeme hizmeti olan Sanal POS ile tüketici ve işletme arasında daha hızlı ve güvenli çözümler elde edilirken, yüksek etkileşim sağlamak için de günden güne gelişmeye devam etmektedir.

  Günümüzde her şeyi bir tık ile yapmak isteyen tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının değişmesini ve neredeyse tüm alışverişlerini online olarak gerçekleştirdikleri göz önünde bulundurulduğunda ayrıca hızlı, güvenilir, 7/24 ödeme alma garantili yani zamandan tasarruf yapmayı da sağlayan Sanal POS nasıl alınır sorusu daha fazla önem kazanıyor.

  E-ticaret web sitelerinde bulunan Sanal POS, mağazalarda ve fiziki olarak alışveriş yapılan her yerde gördüğümüz POS cihazlarının dijitalleşmiş halidir. Sanal POS’a sahip olmak için öncelikle ilgili bankada ya da BDDK onaylı ödeme kuruluşlarında başvuru aşamasını tamamlamanız gerekmektedir. İşletmeleriniz için Sanal POS almak oldukça basit.

  Sipay Sanal POS başvurusu yapmak için hemen internet sitemiz üzerinden "Sanal POS Başvurusu" kısmından gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

  Başvuru aşamasında talep edilen evraklar değişiklik gösterse de temel olarak aşağıdaki gibidir:

  Nüfus cüzdan örneği
  Vergi levhası
  İmza sirküleri
  Vergi levhası
  Ticaret sicil gazetesinin fotokopisi
  İmza sirküleri

  Yukarıda söz edilen belgeler genel olarak tüm bankaların ortak istediği evraklardır. Sipay Sanal Pos başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde hafta içi mesai saatleri içerisinde 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulur.
  Başvuru onay sürecinde Sipay e-ticaret gerçekleştirecek olan web sitesini incelemeye almaktadır. Bu incelemenin olumlu sonuçlanabilmesi için web sitesinin önceden yayına alınmış olması ve eksiklerinin tamamlanmış olması gerekmektedir, kapalı veya yaşım aşamasında olan siteler için başvuru yapılabilir fakat web siteniz tüm ürün ve fiyat bilgileri ile kullanıma hazır olduğunda değerlendirilecektir. Yapılan incelemeler sonrasında başvuru onayı gerçekleşmekte ve banka sitenize gerekli olan sanal pos entegresini sağlamaktadır.
  Bu belgeleri ilettikten sonra ise başvurunuzun onaylanmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Onay sürecinde e-ticaret siteniz bir kontrol aşamasından geçirilir. Bu süreçte de e-ticaret sitenizde bulunması gereken bazı gereklilikler vardır.

  Sözleşmeler: Mesafeli Satış Sözleşmesi, İade ve Değişim Sözleşmeleri, Üyelik Sözleşmeleri gibi sözleşmelere e-ticaret sitenizde yer vermelisiniz.

  Ürünler: E-ticaret sitenizde Sanal POS onayı öncesi bulunması istenen son şey ise, satışa sunulacak ürünler ve fiyatlarıdır

  Başvuru süreci ve onay sürecinden sonra Sanal POS’unuz e-ticaret sitenize entegre edilerek eğitim aşamasına geçilir. Eğitimden sonra ise test edilerek kullanıma açılır.

  Anlaşmalı banka ile yapılan sözleşme kapsamında sitenize entegre edilen sistemin uygulaması ve eğitimi de yine banka tarafından sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler ve başvuru süreci belgeler ile teminat altına alınmaktadır. Yapılan anlaşma sürecinde: Üye iş yeri formu doldurulur, Üye iş yeri sözleşmesi imzalanır, Sanal Pos sisteminin e-ticaret için kullanılacağı dair sözleşme imzalanır, Sistem hakkında eğitim verilir ve uygulama ayarlamaları yapılır, Yazılım web sitesine kurularak sistem aktif hale getirilir, Sistem yetkililer tarafından kontrol edilir ve uygulamaya alınır. Tüm bu adımlar banka ile firma arasındaki sözleşmelere dayalı olarak ilerler. Bu nedenle sanal pos üzerinden gerçekleştireceğiniz her işlem bankanın sistem güvenliği ile yönetilir. Alacağınız ödemeler büyük bir güvenlik ağı içinde gerçekleşeceği için sizlere web site üzerinden kolay ve güvenli ticaret fırsatı sunar.
  Her bankanın ve sistemin kendine göre komisyon oranları, avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. E-Ticaret siteleri için komisyon oranları satılan ürünlerden gelen karlılık oranını artırırken bu komisyon oranları aylık bazda yaptığınız satışa göre değişiklik göstermektedir. Sipay sizlere hacminiz/yıllık ciro ve web sitenizdeki sattığınız ürüne göre en avantajlı komisyon oranları belirler. Müşterilerin kart verilerini saklamadan e-posta veya telefon numarasına gerek duymadan ödeme almanızı sağlayan sanal pos hizmeti ziyaretçilerden ödeme almanın en kolay yolu. Sonuç olarak, Sanal POS başvurusu yapmaya karar verdiğinizde tüm bankaları tek tek dolaşmanız, ayrı ayrı teklif almanız gerekmektedir. Bir bankayla anlaşmaya karar vermeniz ise birçok evrak hazırlamanız, uzun prosedürleri yerine getirmeniz ve belirsiz bir bekleme sürecine girmeniz demek oluyor. Yani bankaların onay sürecinin çoğu zaman uzun sürdüğü ve fazla kafa karıştırıcı olduğu gerçeği göz ardı edilemez. Sipay, bankaları tek tek gezmek istemeyen, ayrı ayrı tekliflerle ve uzun prosedürlerle kafa karışıklığı yaşamak istemeyen herkes için hızlı ve uygun komisyon oranları sunarak başvurunuz sonrasında hızlıca e-ticaret sitenize Sanal POS’unuzu entegre ediyor ve ertesi gün ödeme almanızı sağlıyor. Ayrıca müşterilerin hepsi, ödeme işlemlerini gerçekleştirirken güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlamak ister. Güvenlik düzenlemeleri de müşterilerinizin ödemelerini yaparken kendilerini güvende hissetmeleri ve işletmeye karşı güven duymalarını sağlar. Filtreleme metodunun kullanıldığı, Sipay Sanal POS hizmeti ile müşterilerinize eksiksiz ve güvenli bir ödeme deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Sanal POS terminallerinde kullanılan PCI-DSS altyapısı ile ödemelerinizi güvenli şekilde alırken, kullanılan yapay zekâ sayesinde, 7/24 güvenlik katmanından yararlanabilirsiniz.
  Sipay Sanal POS hizmetinde entegrasyon, aidat, aylık/yıllık vb. gizli ücretler ile karşılaşmazsınız. Sanal POS komisyon oranı için web sitenizin aylık işlem hacmi/yıllık ciro hedefi ve iş modeli gibi parametreleri değerlendirerek sizin için en uygun komisyon oranlarını tek çekimde %1.29 dan başlayıp, taksit seçeneklerine göre değişen komisyon oranları ile sunmaktayız.
  3D Secure sistemi, e-ticaret işlemlerinin güvenli olarak yapılabilmesini sağlayan ve uluslararası kart kuruluşlarınca desteklenen bir sistemdir. 3D secure ile işlem güvenliği sağlanırken, üye işyerleri de kart hamillerinin işlem bana ait değil yönündeki itirazlarından korunmaktadır. 3 boyutlu bir güvenlik protokolüdür. İnternet alışverişinin üç ayağını oluşturan kart sahibi, internet sitesi (işletme) ve banka arasındaki bilgi akışını özel şifreler ve anahtarlarla doğrular ve korur.
  Birçok farklı para biriminde kolayca ödeme alabilirsiniz. Euro, Dolar, Sterlin veya Ruble; artık tüm dünyaya satış yapmaya hazırsınız.
  Sipay Sanal POS hizmetinden yararlanmak için şirket açmanıza gerek yok. Hemen başvurmak için tıkla.