TrueTech Yazılım - Sunucu Kiralama

İşletmenize Özel Yüksek Performanslı Sunucular

SolusVM ile Sanallaştırılmış Üstün Performanslı ve Ekonomik Sanal (Cloud) Sunucu Çözümleri

Yüksek Cloud Sunucu Kaynağına Mı İhtiyacınız Var?

Daha yüksek kaynaklara ihtiyacınız var ise VDS sunucu hizmetini düşünebilirsiniz.

Neden TrueTech!

RAID10 SSD Disk Altyapısı

SSD diskler, SATA disklere göre 10 kat daha fazla yazma & okuma hızına sahiptir ve çok daha yüksek IOPS değerleri bulunur. Böylece sistemlerinizi daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

Ücretsiz Kontrol Paneli

Kontrol panelleri lisans ücreti olan hizmetlerdir, TrueTech 'in sizlere sağladığı ücretsiz kontrol panellerinden birini tercih ederek sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz.

Otomatik Kurulum

VPS Sunucu siparişiniz, seçtiğiniz özellik ve konfigürasyonlara göre otomatik olarak kurulur ve aktif edilir. Vakit kaybetmeden sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji

Intel Xeon İşlemciler
Muadillerine göre 3 kat daha yüksek performans sağlayan Intel Xeon serisi işlemciler ile sistemlerinizi çok daha yüksek hızlı kullanabilirsiniz.

 

DDR4 ECC Kurumsal RAM
Veri kaybı engelleme özelliğine sahip ECC RAM bellekler ile sisteminizi 6 kat daha güvenli ve %50 daha yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

 

EMC Veri Depolama
RAID 10 altyapısına sahip EMC veri depolama sisteminin sahip olduğu 4.2TB önbellek sayesinde sisteminizi yüksek performanslı kullanabilirsiniz.

LiteSpeed Web Server
Modsecurity ve sunucu bazlı önbellek sistemine sahip dünyanın en hızlı web sunucusu LiteSpeed ile sitenizi 6 kat daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

 

Plesk Kontrol Paneli
Dünyanın en çok kullanılan kontrol panellerinden birisi olan Plesk kontrol paneli ile sunucu ve hosting paketlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

 

SpamExpert Mail Gateway
Yapay zeka destekli anti spam ve yüksek IP repütasyonu sayesinde SpamExpert ile daha güvenli e-posta alışverişi yapabilirsiniz.

 

Gelişmiş Backup Sistemi
Hosting.com.tr'nin sahip olduğu yüksek hızlı yedekleme sistemi ve felaket kurtarma senaryolarıyla sisteminizi güvenle barındırabilirsiniz.

VPS Server Hizmetinin Öne Çıkan Özellikleri

Solus VM alt yapısı ile güçlendirilmiş bulut sunucu hizmetinin faydaları ve öne çıkan özellikleri.

Ölçeklenebilir Yapı

VPS sunucunuzu, sipariş ekranında dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Böylece sadece ihtiyacınız olan sistemi oluşturmuş olursunuz.

Online Yönetim

VPS sunucunuzun, restart, reboot, yeniden kurulum işlemlerini üye panelinizden yapabilir anlık kaynak kullanımlarını takip edebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

VPS sunucunuz ile ilgili yardım almak isterseniz, 7/24 aktif olan destek ekibimizden yardım talep edebilir ve problemlerinizi çözebilirsiniz.

RAID10 SSD Disk Yapısı

VPS sunucunuz, tamamen RAID10 ile kurgulanmış SSD disk üzerine kurulur, SATA disklere göre en az 10 kat daha performanslıdır.

SolusVM Sanallaştırma

SolusVM sanallaştırma teknoloji ile sunucu sistemleri daha yüksek performanslı çalışmaktadır. Siz de yüksek performansı hissedebilirsiniz.

Ücretsiz Kontrol Paneli

VPS Sunucu ile kontrol paneli ücretsiz sağlanmaktadır. Tercih ettiğiniz paneli sipariş ekranında seçerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Tam Yetki

VPS sunucunuzu herhangi bir kural, kısıtlama veya engelle takılmadan, tam yetkiye sahip olarak özgürce ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hızlı ve Anında Yükseltme

VPS sunucunuzda daha fazla kaynağa ihtiyacınız olur ise üye paneliniz üzerinden otomatik olarak kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

Tam Kontrol

Online VNC bağlantısı tamamen ücretsizdir. İhtiyacınız olduğunda sunucunuzu yönetmek için müşteri panelinde VNC bağlantısı oluşturabiliriniz.

Limitsiz Veri Tabanı

VPS server hizmetine sahip olduğunuzda herhangi bir kotaya takılmadan, veritabanı kullanımı yapabilirsiniz.

%99.9 Uptime Garantisi

VPS server hizmetiniz %99.9 uptime garantisi sağlar.Size ait cloud sunucu hizmetini kesintisiz kullanabilirsiniz.

Yedekleme Çeşitleri

VPS Cloud sunucunuzu yapılandırırken FTP backup seçeneğini seçerek, veri güvenliğini sağlayabilirsiniz.

VPS (Cloud) Server Hizmetiniz İçin İdeal İşletim Sistemini Bulun

VPS Cloud Server hizmetiniz için tercih edebileceğimiz işletim sistemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Linux Centos İşletim Sistemi

Vps (Cloud) server hizmetiniz için tercih edebileceğiniz işletim sitemlerinden birisi olan Linux Centos, internet sitesi barındırma amacıyla yapılandırılan sunucular arasında en çok kullanılan ve en popüler işletim sistemidir.
Centos işletim sistemi ücretsiz, açık kaynaklı ve kararlı yapısıyla internet sitenizin ihtiyaç duyduğu yüksek performans ve güvenliği sağlanmaktadır.

Centos İşetim Sistemi Seçenekleri

  • CentOS 7.9 64bit
  • CentOS 7.9 + DirectAdmin Panel
  • CentOS 7.9 + Plesk Panel
  • CentOS 7.9 + AAPanel
  • CentOS 7.9 + Centos Web Panel

Linux Ubuntu VPS Server İşletim Sistemi

Centos gibi ücretsiz ve açık kaynaklı bir işletim sistemi olan Ubuntu, özellikle cloud sunucularda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Ubuntu işletim sistemine sahip VPS cloud sunucu ile web site barındırması yapılabilir, e-posta servisi çalıştırılabilir, mobil yazılım barındırılabilir ve uzaktan masaüstü olarak kullanabilirsiniz.

Ubuntu İşetim Sistemi Seçenekleri

  • Ubuntu Server 20.04 LTS 64bit
  • Ubuntu Server 20.04 LTS + Direadmin Panel
  • Ubuntu Server 20.04 LTS + Plesk Panel

Windows Server VPS Server işletim Sistemi

Microsoft tarafından geliştirilen ve cloud sunucular arasında oldukça popüler bir işletim sistemi olan Windows Server, Net Core, ASP.Net altyapısına sahip internet sitelerini barındırma amacıyla veya uzak masaüstü kullanım amacıyla tercih edilmektedir.

Windows Server İşletim Sistemi Seçenekleri

  • Windows Server 2019
  • Windows Server 2019 + Plesk Panel

Turkcell Veri Merkezi Farkını Yaşayın.

Turkcell, İzmir veri merkeziyle Türkiye’nin en büyük veri merkezi ve bulut hizmetleri operatörüdür. Yeşil bina ve çevreye uyumlu olduğunu belgeleyen “Leed Gold” sertifikasıyla bu alanda tamamlanmış en önemli yatırımlar arasına giren Turkcell İzmir Veri Merkezi, 2400 metrekaresi beyaz alan olmak üzere 14 bin 500 metrekare kapalı alana sahip.

Yapısal olarak deprem başta olmak üzere tüm afetlere karşı dayanıklı olarak inşa edilen, zemininde yerli üretim sismik izolatörlerin kullanıldığı Turkcell İzmir Veri Merkezi’nde 7/24 yüksek güvenlik ve yedekli elektrik ile internet alt yapısına sahip.